Studio Medyczno-Treningowe

Moje Studio to prywatna przestrzeń dla każdego, kto ceni sobie wygodę i prawdziwie indywidualne podejście. Jeśli z różnych względów, trenowanie w komercjalnych klubach fitness, nie jest dla Ciebie komfortowym przeżyciem to moje Studio jest właśnie dla Ciebie.

Polecam treningi z Łukaszem. Bardzo profesjonalnie podchodzi do współpracy, a treningi przebiegają w przyjemniej atmosferze. Treningi w prywatnym studio są dużo fajniejsze niż na zatłoczonej siłowni. Adam

Zobacz film i przekonaj się jak Studio wygląda w środku. Poniżej znajdziesz również szczegółowy opis każdego z pomieszczeń.

FizjoPersonalny - Sala ćwiczeń

Sala ćwiczeń

Tutaj realizowane są treningi oraz ćwiczenia rehabilitacyjne. Sala wyposażona jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia treningu oraz terapii. Poniżej znajdziesz pełną listę wyposażenia.


Trening siłowy
Gumy oporowe
Mobilizacje i rozluźnienie tkanek
Pozostały sprzęt

Używany w trakcie treningu i terapii sprzęt jest dezynfekowany po każdym kliencie. Przez cały rok temperatura utrzymywana jest na poziomie 18-21 stopni, natomiast wilgotność w okolicy 40%.

Szukasz fizjoterapeuty i trenera, który pomoże Ci zwiększyć sprawność?
Napisz do mnie

Gabinet terapii i masażu

W tym miejscu przeprowadzane są konsultacje fizjoterapeutyczne oraz prowadzona jest terapia z wykorzystaniem metod i technik terapii manualnej oraz powięziowej. Tutaj również wykonywane są masaże lecznicze.


Pan Łukasz to doskonały specjalista - od pierwszych minut wizyty czuć że z pasją podchodzi do swojej pracy; z dużym zaangażowaniem zajął się moim problemem. Izabela

Gabinet wyposażony jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia specjalistycznej terapii oraz wykonania masażu leczniczego. Pomieszczenie to jest odizolowane drzwiami wewnętrznymi od reszty Studia, co zapewnia zachowanie prywatności.

FizjoPersonalny - Gabinet
Chcesz się pozbyć nieznośnego bólu między łopatkami?
Napisz do mnie
FizjoPersonalny - Poczekalnia

Poczekalnia

To pomieszczenie przeznaczone jest do oczekiwania na trening, terapię czy masaż. Poczekalnia wyposażona jest w wygodną kanapę oraz stolik. W razie potrzeby możesz również zamknąć drzwi i w spokoju odizolować się od reszty Studia (jeśli np. chcesz porozmawiać przez telefon).


Łukasz pokazał mi jak trenować z ciężarkami, sztangą i taśmami, i jak korygować obszary, które nie są zrównoważone. Do tego naprawdę świetna atmosfera, ciekawe rozmowy i bardzo komfortowe studio - zdecydowanie będę wracać i polecać znajomym! Maja

Podczas oczekiwania koniecznie skorzystaj z możliwości wypicia smacznej kawy. W tym miejscu znajdziesz również szklane bidony oraz przeflitrowaną wodę, która przyda się do uzupełnienia płynów podczas treningu lub po masażu.

Doskwiera Ci ból pleców z promieniowaniem do pośladka?
Napisz do mnie

Szatnia

Szatnia to miejsce służące do pozostawienia okrycie wierzchniego. Dodatkowo, jest ona wyposażona w dwie, odizolowane od siebie kabiny, gdzie w spokoju przebierzesz się w lżejszy strój do ćwiczeń i zostawisz swoje rzeczy.


Łukasz idealnie dobrał ćwiczenia do mojego schorzenia (chondromalacja rzepki), dzięki czemu ćwiczę bez bólu a sama aktywność fizyczna odpowiednio wzmocniła mięśnie. Paulina

Tutaj również możesz odizolować się od reszty Studia za pomocą drzwi. Wewnątrz znajduje się również lustro, w którym sprawdzisz jak dobrze wyglądasz.

FizjoPersonalny - Szatnia
Szukasz sposobu, aby przestać się garbić?
Napisz do mnie
FizjoPersonalny - Toaleta

Łazienka

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym potrzebujesz najwięcej prywatności. Z tego względu znajdziesz tutaj wszystko to, co niezbędne do odświeżenia się po treningu, terapii czy masażu.


Zajęcia z Łukaszem pomogły mi powróć do dobrej formy po kontuzji kręgosłupa. Jego profesjonalne podejście oraz kreatywność wpłynęły bardzo pozytywnie na moją motywację. Krzysztof

Wewnątrz znajdziesz odświeżający koszyczek z najpotrzebniejszymi rzeczami pierwszej potrzeby: antyperspirant w dezodorancie (damski, męski), nitkę do zębów, gumę do włosów, krem do rąk oraz kobiece artykuły higieniczne.

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki?
Napisz do mnie

Parking

Planujesz przyjechać samochodem? Świetnie! Na miejscu zawsze znajdziesz miejsce parkingowe na czas trwania wizyty. Parkowanie jest bezpłatne i nie wymaga identyfikatora.


Treningi z Łukaszem to niezawodny sposób na polubienie sportu. Jego nastawienie i dowcip, jak również spora wiedza i zaangażowanie sprawia, że każdy trening to przyjemność równa zjedzeniu Big Maca i 2 czekolad. Dorota

Z uwagi na to, że część miejsc parkingowych znajduje się na parkingu zamkniętym, poinformuj mnie o przyjeździe samochodem przed wizytą. Zaparkuj na dowolnym miejscu, z uwzględnieniem wskazówek umieszczonych na tablicach informacyjnych.

FizjoPersonalny - Parking