Pierwsza wizyta w Studio

Cieszę się, że już niedługo się zobaczymy!

Zdaję sobie sprawę, że pierwsza wizyta w nowym miejscu może byc dla Ciebie wyzwaniem. Dlatego, aby lepiej przygotować Cię na nasze pierwsze spotkanie, zapoznaj się z informacjami poniżej. Znajdziesz tu odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Co ze sobą zabrać
  • Jak dotrzeć do Studia?
  • Czego spodziewać się podczas wizyty?
Łukasz Kaleńczuk - FizjoPersonalny

Przygotowanie

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzę dokładny wywiad, przeanalizuję dostępną dokumentację medyczną oraz zbadam Twój sposób poruszania się. Na podstawie zebranych informacji zaproponuję plan działania, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, przyszłych celów i aktualnego poziomu sprawności.

Czas jest cenny, dlatego przygotuj się proszę do pierwszej wizyty zgodnie z poniższymi wskazówki. Dzięki temu maksymalnie skorzystasz z czasu spędzonego w Studio.

Cel wizyty
Dokumentacja medyczna
Strój sportowy
Wymagane zgody
Regulamin Studia
W Studio

Lokalizacja

Studio Medyczno-Treningowe zlokalizowane jest w cichej okolicy, na terenie zamkniętego osiedla pod adresem Wrzeciono 63a/2b (01-950 Warszawa) w sąsiedztwie kampusu AWF oraz Szpitala Bielańskiego.

Sprawdź dojazd za pośrednictwem Google Maps.

FizjoPersonalny - Lokalizacja


Na miejscu kieruj się zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na tablicach informacyjnych (pierwsza - przy furtce; druga - w oknie klatki numer II). Na domofonie wybierz numer 102 i poczekaj na otwarcie furtki/drzwi. Skorzystaj również z lokalnej mapki umieszczonej poniżej.

FizjoPersonalny - Klatka wejściowa


Planujesz przyjazd komunikacją miejską?
Zaplanuj podróż, uwzględniając najbliższe przystanki:

Metro
Tramwaj
Autobus

Parking

Decydując się na przyjazd samochodem, masz możliwość bezpłatnego parkowania. Miejsca postojowe znajdują się wzdłuż ulicy Wrzeciono oraz wewnątrz zamkniętego osiedla. Brama wjazdowa na osiedle znajduje się na przeciw wylotu ulicy Szegedyńskiej.

FizjoPersonalny - Parking


Brama wjazdowa otwierana jest zdalnie każdorazowo na bezpośrednią prośbę. Zadzwoń do mnie kiedy znajdziesz się przed bramą, abym mógł ją otworzyć.

Zaparkuj samochód na dowolnym miejscu, stosując się do wskazówek umieszczonych na parkingowych tablicach informacyjnych. Samochód możesz pozostawić na parkingu wewnętrznym tylko na czas trwania wizyty w Studio.

Płatności

Usługę realizowaną w Studio rozliczysz, wykorzystując następujące metody płatności:

Gotówka
Terminal / telefon / smartwatch
Przelew na konto

Aktualną wartość dostępnych usług znajdziesz w cenniku. Jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie płatności w formie faktury lub paragonu z NIP to poinformuj mnie o tym PRZED dokonaniem płatności. Po zaksięgowaniu płatności na kasie fiskalnej, nie ma możliwości wystawienia faktury lub paragonu z NIP.

Lista kontrolna

Poniżej znajdziesz szybką listę kontrolną, która przygotuje Cię do pierwszej wizyty.

  • Spisanie celów wizyty
  • Spakowanie dostępnej dokumentacji medycznej
  • Spakowanie stroju sportowego, butów oraz ręcznika
  • Wydrukowanie i wypełnienie wymaganych zgód
  • Przeczytanie Regulaminu Studia
  • Sprawdzenie dojazdu do Studia